Plastiline Model ve Kalıp Hamurları

 

Plastiline, klasik şekillendirme hamurundan çok daha öte endüstriyel bir şekillendirme hamurudur. Çeşitli sertlik özellikleri ve kimyevi içeriği sayesinde katı, yumuşak ve sıvı halde kullanılabilir. Hacmini korur, zamanla hacmi azalmaz, çökme olmaz. Modellerin oluşturulması işleminde hiç bir şekilde deformasyona uğramaz, çünkü mükemmel bir duruşu vardır. Açık havada asla kurumaz, gerek duyulduğu zaman model değiştirilebilir. Plastiline, el yardımıyla, sıcak tabanca veya saç kurutma makinasıyla yumuşatılabilir. Yeniden katı hale getirilmek istenirse buzdolabına koyulabilir.
RESTORASYON ÜRÜNÜDÜR: Sanat eserleri restorasyonu ve dekorasyon için kıymetli bir unsurdur.
HEYKELTRAŞLIK ÜRÜNÜDÜR: Plastiline ile yeniden oluşturmak, parmak izi oluşturmaz vb. mümkündür. Oluşturma aşamasında detayları her an değiştirebilirsiniz. Plastiline ekleyip eksiltebilirsiniz. Sonradan yapılan eklemeler kesinlikle belli olmaz. Plastiline ile meydana getireceğiniz modelle reçine yapılmış bir eser gerçekleştirebilirsiniz.
YENİDEN OLUŞTURMA İŞLEMİ İÇİN İDEAL BİR ÜRÜNDÜR: Sahne sanatlarında, sinema, tiyatro, mobilya ve sanayi dekoru yapmak için, aktörlerin maskeleri için plastilin kullanılmaktadır. Hafif kabartmalı nesnelerin yeniden oluşturulması için yine en ideali plastilindir.
SANAYİ ÜRÜNÜDÜR: Protopil imal etmek, otomobil, hava, deniz, elektrik ve elektronik sektörlerinde kullanılmaktadır.

FİLTRE (Reyon, Marka, Stok)

Sadece indirimdekiler
Sadece stoktakiler

Fiyat aralığı seçebilirsiniz

Başa dön
1 - 21 (Toplam 32 ürün)
Sonuç sayfaları:  1  2   
 
 
 
 
 
 
1 - 21 (Toplam 32 ürün)
Sonuç sayfaları:  1  2   
Web Analytics